|
|
|
|
|
 
    PRACE NA WYSOKOŚCIACH LIN-ALP działalność rozpoczął w 1995 r. Wcześniej doświadczenie i kwalifikacje zdobywaliśmy pracując w Studenckiej Spółdzielni Pracy BRATNIAK w Szczecinie.
 
   Podstawową działalnością firmy są specjalistyczne prace na wysokości, takie jak naprawy żelbetu, antykorozja konstrukcji stalowych, remonty elewacji, naprawy wież kościelnych, montaż i demontaż konstrukcji, zakładanie reklam.
 
   Zatrudnieni przez nas pracownicy posiadają specjalistyczne uprawnienia do wykonywanych prac wysokościowych z zastosowaniem technik alpinistycznych, jak również w zakresie rusztowań elewacyjnych, samojezdnych, podestów ruchomych, obsługi urządzeń i instalacji energetycznych. Posiadają także kwalifikacje konstrukcyjno-projektowe, dekarskie, tynkarskie, murarskie, spawalnicze, malarskie i ciesielskie.
 
 
   Profesjonalny sprzęt, doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pozwalają nam podjąć się każdego zlecenia, nawet w ekstremalnych warunkach.
 
   Podczas prac wykorzystujemy techniki alpinistyczne, które zdecydowanie skracają czas realizacji oraz zmniejszają koszt wykonania robót niż w metodach tradycyjnych (rusztowania, podnośniki, dźwigi). Poza specjalistycznymi pracami na wysokości wykonujemy takie prace dekarskie, blacharskie, docieplenia budynków, odnawianie elewacji, uszczelnianie szczelin dylatacyjnych, montaż zabezpieczeń przed ptakami.

   Spełnianie potrzeb klientów jest sprawą najwyższej wagi dla właścicieli firmy. Dlatego też realizacja wszystkich usług jest prowadzona indywidualnie, po wnikliwej analizie potrzeb i uwarunkowań. Każdemu klientowi zapewnia się nowoczesne rozwiązania, jednocześnie optymalnie dostosowując je do Jego wymagań, tak by w pełni zrealizować jego oczekiwania.
 


      Naszymi atutami są:

elastyczność cenowa,

wieloletnie doświadczenie,
szybkie i fachowe doradztwo techniczne,
solidność i terminowość realizacji zadań.
 Prace na Wysokościach LIN-ALP


Mielno Pyrzyckie 40
74-204 Kozielice

tel. (0-91) 563 74 52
fax: (0-91) 563 74 53
tel. kom.: +48 601 871 891

e-mail: lin_alp@op.pl


Copyright © - LIN-ALP prace na wysokościach