|
|
|
|
|
 
Zabezpieczenie elewacji przed ptakami


   Obecność dużej liczby ptaków jest dla budynków szkodliwa i powoduje poważne zniszczenie powierzchni obiektów. Jest zatem pożądane i uzasadnione odstraszanie ich od nowych siedzisk. Oferowane produkty nie ranią gołębi, nie wpływają na obniżenie ich liczebności, a tylko wymuszają na ptakach zmianę przyzwyczajeń. Produkty w formie segmentów składają się ze sprężystych prętów metalowych z wysokiej jakości stali nierdzewnej osadzonych  na bezbarwnej, sztywnej podstawie wykonanej z polipropylenu o podwyższonej wytrzymałości, wysokiej odporności na działanie słońca, warunków atmosferycznych oraz niskich i wysokich temperatur. Producent udziela na zastosowane materiały 5 lat gwarancji. Moduły dają się zamontować na wszelkiego rodzaju podłożach takich jak beton, cegła, kamień, papa, blacha, mogą być także  zamontowane na gzymsach, parapetach, krawędziach dachów, pasach podrynnowych, obrzeżach okiennych oraz tam wszędzie gdzie ptaki mogą usiąść.

   Dzięki zastosowaniu cienkiego, matowego drutu i przejrzystej, po przyklejeniu przyjmującej barwę podłoża podstawy są widoczne tylko z bliska, nie szpecą budynku i dobrze stapiają się z otoczeniem.

   Podczas prac montażowych stosujemy zaawansowane techniki alpinistyczne umożliwiające dotarcie w każde miejsce. Nie zachodzi więc konieczność stosowania kosztownych rusztowań lub podnośników.

 
       


KOSZTY REMONTU ELEWACJI WIELOKROTNIE PRZEWYŻSZAJĄ KOSZT INSTALACJI MODUŁÓW.
 Prace na Wysokościach LIN-ALP


Mielno Pyrzyckie 40
74-204 Kozielice

tel. (0-91) 563 74 52
fax: (0-91) 563 74 53
tel. kom.: +48 601 871 891

e-mail: lin_alp@op.pl


Copyright © - LIN-ALP prace na wysokościach